MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

SUCHY LAS MTB MARATON 2018

Dolsk
data:
5 sierpnia 2018
miasteczko startowe:
Pętla autobusowa,
ul. Bogusławskiego,
Suchy las
godzina startu:
godz. 11.15 - dystans MEGA
godz. 11.30 - dystans MINI

Szósta edycja zmagań o Klasyfikację Generalną w Bike Cross Maraton 2018 odbędzie się na trasie wytyczonej na terenie Poligonu Biedrusko.

Trasa sprawdzona w ubiegłym roku składa się z pętli o długości 16 km. Może jest to niewiele, ale na pewno treściwie. W pierwszej części pod kołami zobaczymy dużo czarnego, co pozwoli rozciągnąć stawkę tak, aby w sekcjach, gdzie na pewno nie będzie sucho, a czasami może być również wąsko, nie pojawiły się zatory. Po wjeździe w teren można spodziewać się wszystkiego, od twardej gliny po odcinki błotka sięgającego aż po osie... Wszystko zależy od pogody. Na uspokojenie możemy powiedzieć, że w ubiegłorocznej edycji zadowolenie zawodników było proporcjonalne do dużej ilości błota :)

Szczegóły trasy:
- Zawodnicy z dystansu MINI pojadą dwie pętle (całość ma 34 km, w tym 3 km dojazdu start-meta), dystans MEGA - 3 pętle (razem - 50 km z dojazdami);
- Dużych przewyższeń nie będzie (na MEGA ok. 360m), jednak warto się zapoznać z terenami, na których co dzień można spotkać "Rosomaka". I nie mamy tutaj na myśli leśnego zwierzaka, tylko wóz bojowy Polskiej Piechoty. 

Zapraszamy !!!

Dystans MINI - 34 km
Dystans MEGA - 50 km

Biuro zawodów czynne w dniu zawodów w godzinach 8:30-10:30.

Adres:
Pętla autobusowa,
ul. Bogusławskiego, 
Suchy Las.