MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

CHODZIEŻ MTB MARATON 2018 - RELACJA

2018-06-05

news title

Chodzież 2018 – było ,,górsko” i ,,mazowiecko”.

Wyjaśniamy: ,

- ,górsko” - bo prawie 900m w pionie, aby zdobyć upragniony tytuł Mistrza Wielkopolski w Maratonach MTB, to wartość jak najbardziej godna.

- ,,mazowiecko” - ponieważ z tym regionem kojarzy się piasek w lasach. Jakby nie spojrzeć zmiany w klimacie następują, co skutkuje tym, że dukty leśne zamieniają się w piaskownice. I nie inaczej było w Chodzieży. Dramatu jeszcze nie ma, ale już w tym roku ,,weterani” chodzieskich zmagań zauważyli brak jednego z odcinków.

Dodatkową trudność sprawiła aura, lejąc żarem z nieba na utrudzonych maratończyków.

Mistrzowie i Mistrzynie będą mogli nosić Mistrzowskie Koszulki z podniesionym czołem, nie za darmo wszystko zdobyte…

A propos Mistrzowskich Koszulek… Niestety, pomimo dość wcześnie złożonego zamówienia na w/w trofeum producent nie zdążył z produkcją. Przykro nam, że w tym roku nie mogliśmy dekorować tradycyjnie na podium najlepszych maratończyków. Brakujące trofea będziemy rozsyłać Mistrzom i Mistrzyniom, gdy tylko zamówienie zostanie zrealizowane. Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ nie tylko w branży krawieckiej można zauważyć braki w zasobach ludzkich…

Wracając do samej imprezy to rywalizacja odbywała się również na dystansie MINI.

Było tak samo trudno tylko trochę krócej… Tym którzy wybrali ten dystans również należą się ogromne wyrazy szacunku.

Jedna trzecia zmagań w tegorocznym cyklu za nami. Przypominamy, że w tym roku dodatkowo wprowadziliśmy klasyfikację drużynową dla naszych pań. Zauważyliśmy, że jest kilka ,,osobniczek” nie zrzeszonych pod żadnym szyldem. Podpowiadamy - można skrzyknąć się pod jakąś fajną nazwą, zgłosić to do Sędziego Głównego i walczyć jak lwice w tej kategorii, a nóż będzie okazja wyjść na scenę podczas gali rowerowej na podsumowanie sezonu :)

Zapraszamy jeszcze będzie okazja powalczyć o punkty, nie tylko drużynowo, ale również indywidualnie. Najbliższa okazja 24 czerwca w Skokach.

Już teraz i tutaj sygnalizujemy że brakująca impreza która miała odbyć się w Czerwonaku została przełożona na termin 22 lipca. Wkrótce więcej szczegółów.

NEWS

RELACJA Z OBJAZDU TRASY WYRZYSK MTB MARATON 2018

2018-05-22


więcej

LISTA SEKTORÓW WYRZYSK 2018

2018-05-17


więcej

RELACJA Z OBJAZDU TRASY CHODZIEŻ MTB MARATON 2018

2018-05-15


więcej